Jak leczyć uraz ręki wywołany maszyną?

Witam serdecznie mieszkam w holandi ,3 dni temu w pracy wciągnęła maszyna mi ręke górna cześć dłoni i palców została starta i spalona przez tarcie taśmy produkcyjnej i ściśnietą do rolek stabilizujących zrobiono mi tu prześwietlenie dali paracetamol i stwierdzili ze nie jest złamana i po 2 dniach mam się zgłosić do lekarza rodzinnego. Minęły 2 dni zgłosiłem się do lekarza z ogromnym bolem ręki, lekarz zdjął bandaż pod nim znajdowały się gazy i przyczepione do nich opatrunki vazelinowe zerwal jak plastry do depilacji ból przeogromny nawet ich nie zamoczył popatrzył na zdjęcia ze szpitala powiedział ze nie jest złamana , to powiedziałem ze nie mogę wogule poruszyć dwoma palcami wzruszył ramionami przypisał diclofenac paracetamol i amitriptyline jak zapytałem czy mam przyjść na jakas kontrole powiedział ze nie trzeba ból jest tak przeogromny ze promieniuje aż do łokcia i jak staram się poruszać palcami cała reka mi drentwiej co może być nie tak ?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana konsultacja lekarza chirurga ręki po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć