Jak mogę przytyć w wieku 19 lat?

Witam , jestem 19-letnim chlopakiem o wzroscie 177 cm . Ważę zaledwie 55 kg . Próbowałem juz na rozne sposoby sobie pomoc ale nie daję sam rady , bardzo proszę o pomoc . Pozdrawiam

Najlepiej będzie zgłosić się do specjalisty dietetyka, który pozna twoje nawyki żywieniowe i będzie mógł dokładnie dostosować dietę do ciebie i twoich potrzeb. Pozdrawiam