Jak odbudować tkankę łączną?

Co najlepiej jeść i jakie suplementy przyjmować, aby odbudowywać TKANKĘ ŁĄCZNĄ w organizmie? Chodzi mi o próbę naprawy schorzenia polegającego na tym, że uległa zcieńczeniu, uszczupleniu tkanka łączna (tak to określił lekarz) pomiędzy naczyniem krwionośnym (tętnicą) a nerwem, w wyniku czego naczynie krwionośne poprzez swoją pracę (przepływ krwi, tętnienie) drażni nerw, powodując ból i inne objawy.

Aleksander Ropielewski

Powinna to być zbilansowana dieta stworzona z produktów dobrej jakości. Nie ma gwarancji, że tkanka łączna odbuduje się akurat w miejscu na którym Panu zależy, dlatego jest dyskusyjne czy dieta jest tu właściwym sposobem leczenia.