Co powinnam zrobić, żeby przytyć?

Od grudnia leczę się na nerwice lekowa, depresję i fobie społeczna. Przyjmuje paroxinor i od momentu brania leku momentalnie schudłam 6kg, aktualnie ważę 43kg i nie mogę przytyć, na czym mi bardzo zależy Mój lekarz powiedział ze po tym leku powinnam raczej przytyć, moje pytanie brzmi jak mogę przytyć, jakieś leki, sposoby?

Myślę, że warto zastanowić się nad ewentualną przyczyną zmniejszania masy ciała. Jednak bez przeprowadzonego szczegółowego wywiadu żywieniowo-medycznego niestety nie jest możliwe zlokalizowanie ewentualnej przyczyny.

Pamiętaj, że zdrowe zwiększenie masy ciała wymaga czasu i cierpliwości. Ważne jest, abyś jednocześnie utrzymywała regularną aktywność fizyczną, co wspomoże zwiększenie masy mięśniowej i ogólne zdrowie organizmu.

Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam

mgr Klaudia Ułamek

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk Częstochowa oraz online

Zapraszam do zapoznania się z informacjami o mnie oraz lokalizacją i opiniami pacjentów -> https://goo.gl/maps/KtvQ39gWCpKhBLzj8