Jak poradzić sobie z odrzuceniem przez dziewczynę?

Mam problem , mój kolega odbił mi dziewczynę po czym zacząłem się spotykać z jego siostrą było wszystko dobrze spotykaliśmy się wychodzilismy, calowaliśmy się nawet zostawiłem u niej na noc oczywiście spaliśmy razem . Teraz ona mówi że nie potrafi zemma rozmawiać zakochałem się w niej A ona chce tylko przyjaźni nie chce tak żyć zależy mi na niej co mam robić bo nie mam już siły

szanowny Panie, ciężko jest mi się wypowiedzieć, są to trudne tematy, proszę się nie załamywać, na pewno znajdzie Pan odpowiednią osobę