Jak radzić sobie z uzależnieniem od pornografii?

Witam jestem aktywny sportowo studiuje. Jestem w związku na odległość a mój problem polega na pornografii na tym by panować nad tym. Są jakies skuteczne terapie ? Jakas literatura w ktorej bedzie opisany problem ? Chcialbym sam sie wyleczyc z tego. Szukalem juz informacji w roznych ksiazkach psychologiczNych. nie mam dużo pieniedzy na psychologa seksuologa a gdzie dzwonie nikt nie odbiera lubuskie okolice zielonej góry . Moze jest jakis seksuolog z okolic zielonej góry ?

Dzień dobry,

Wystarczy, że umówi się Pan na wizytę u PSYCHOTERAPEUTY w np.: Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ).
Jeżeli w Pana okolicy są Poradnie Seksuologiczne (NFZ'skie) to również tam może Pan spróbować podjąć leczenie.

samemu bedie dosc trudno...najlepsza jest Life flou therapy.mozna pracowac na skypie.zapraszam.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza