Jak radzić sobie z zachowaniem dziecka?

Witam mam 5 letniego syna chodzi do przedszkola od początku biły go tam dzieci on zamiast powiedzieć o tym pani to im oddawał teraz jest problem taki że to on boję dzieci bez powodu i zaczol też bić Panią przedszkolanke bo chce go sądząc do stolika jak jest niegrzeczny nawet doszło do sytuacji że zaczol w nią rzucać krzesełkami w domu się tak nie zachowuje na placu zabaw z innymi dziećmi też nie tłumacze mu ze nie wolno rozmawiam proszę ale on przekracza próg sali w przedszkolu i się zmienia tam chce żeby wszyscy byli skupieni na nim i wydaje mu się że jest to zabawne jak przedszkolanka do niego mówi że czegoś nie wolno to on śmieje jej się w twarz co robi bo już nie mam siły i płacze po kontach bo nie wiem o robić żeby go zmienic

Witam
Proszę zgłosić się z dzieckiem do psychologa w najbliższej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.
Wizyta jest bezpłatna. Tam psycholog zdiagnozuje opisane objawy, przekaże pani wskazówki do postępowania z dzieckiem, możliwe, że zaproponuje terapię psychologiczną ukierunkowaną na zmianę zachowań syna.
Pozdrawiam
Anna Szyda