Jak zmienić nastawienia chłopaka?

Mam 23 l. Jestem w związku 2 lata. Wydaje mi się, że on inaczej mnie traktuje niż na początku. Wiem, że jest to moja wiana i mojego zachowania: często się kłócimy, pragnę cielesności, ale on jest raczej mną „obrzydzony” tzn: często pozwalałam się dotykać, prosiłam go o to, szybko przebaczam. Wiem że to w jego oczach świadczą o braku szacunku do siebie i ciała. Jak sprawić aby zmienił on nastawienie do mnie i zapomniał o tamtym? W jaki sposób powinnam się zmienić, tak, aby on tego nie zauważył?

Zachęcam także do podjęcia rozmowy. Pytania siebie nawzajem o potrzeby, oczekiwania i emocje w związku. Wyjaśnienie i wypracowanie wspólnych metod poradzenia sobie z kryzysem da szansę na odbudowanie zaufania i bliskości. Ważne także, by zmiany były trwałe.
Można także skorzystać z pomocy psychologa par i małżeństw.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry, nie wiem czy dobrze zrozumiałem pani wypowiedź - czy chodzi o to, że pani prosiła chłopaka aby panią dotykał czy to on na to nalegał? Myślę, że przede wszystkim warto porozmawiać z nim na ten temat, opisać jak się pani czuje (odrzucona, niechciana), opowiedzieć o swoich uczuciach, potrzebach i oczekiwaniach - a także zapytać jak on widzi wasz dalszy związek. Pozdrawiam.