Jaka jest interpretacja wyniku RTG odcina TH?

Witam, proszę o interpretację wyniku RTG odcinka TH kręgosłupa. Na krawędziach trzonów piersiowych widoczne miernie nasilone zmiany zwyrodnieniowe. Trzony kręgów piersiowych Th6-Th10 o obniżonej wysokości, miernie klinowato zniekształcone, zwłaszcza trzon Th8. Blaszki graniczne trzonów odcinkowo sklerotycznie zagęszczone. Obraz odcinka Th kręgosłupa budzi podejrzenie w kierunku przebytej choroby Scheuermanna.

Witam serdecznie,

Badanie zobrazowało zmiany zwyrodnieniowe oraz prawdopodobnie stan po przebytej chorobie Scheuermanna.
Wskazana konsultacja z lekarzem zlecającym badanie celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.