Jakie kroki podjąć przy bólu kości łódkowej przyśrodkowej po wypadku?

Witam chciałbym się dowiedzieć na temat Kości łódkowej przyśrodkowego prawej stopy.Chodzi o to że mam straszny ból po 10min chodzenia i noga jest spuchnięta. Poszedłem zrobić zdjęcie RTG i w opisie jest Awulsja fragment kostnego przyśrodkowego bieguna kości łódkowatej prawej a ból stał się po wypadku samochodowym. Wcześniej nie było takich urazów. I mam takie pytanie co mam robić ? jakie pierwsze kroki podjąć ? Proszę o pomoc ;(

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na złamanie. Proszę koniecznie udac się do lekarza ortopedy