Jakie są konsekwencje wykonania 13 zdjęć RTG w krótkim czasie?

Czy wykonanie w sumie 13 zdjęć Rtg w ciągu 2 i pół m-cy (z powodu złamania 5 kości śródstopia), może stanowić bardzo duże prawdopodobieństwo powstania jakiegoś raka lub jakie skutki mogą być?(Zważywszy na 2xleczonego jodem przebytego raka brodawkowatego tarczycy, od 4 lat, scyntygr. rok temu, b.dobre wyniki)Nadmienię, że wzrósł poziom wapnia we krwi-2,63, kw.moczowy-7,4, noga bardzo puchnie cały dzień, czy ma związek...?

13 zdj RTG nie ma żadnego wpływu na powstanie ,, raka ". Jeżeli nie ma zrostu noga może puchnąć. Czasem zrost 5 kości bywa znacznie utrudniony.
Pozdrawiam
dr n med Maciej Goch