Jakie są konsekwencje zażycia trzech tabletek ketanonu?

Witam Potwornie bolały mnie zęby tak, że nie umiałem wytrzymać.Zaczeło sie rano o 7 wtedy wziałem pierwszą tabletkę ketanolu poszedłem dalej spac i około 11:30 wziałem nastepna gdyz bol powrocil i byl bardzo silny, wszystko było okej do około 15:30 gdy wziałem trzecia tabletke ketanolu.Pomogło i już mnie zeby nie bola ale zaczal mnie ostro bolec brzuch.Naczytałem sie w internecie , ze ketonal jest groznym lekiem i sie wystraszylem czy moglo mi sie cos stac?Łacznie wzialem 3 tabletki

Lek. Katarzyna Szymczak

Dużo zależy jaka to była dawka, 50, 100, 150? Faktycznie ten lek może powodować zapalenie/ wrzody żołądka ale raczej przy długotrwałym stosowaniu. W razie nie ustępowanie bólu sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam