Leczenie neuralgii międzyżebrowej

Witam serdecznie . Od dwóch dni bolała mnie strasznie klatka piersiowa. Wczoraj byłam w szpitalu gdzie stwierdzono neuralgie międzyżebrową. Pani doktor zapytała czy wolę leczenie w szpitalu czy w domu. Odpowiedziałam w szpitalu. Nie wiem czy dobrze zrobiłam. Ból nic nie przechodzi przepisano mi Amoksiklav i Nemisil wzięłam już dwa razy te leki . Nie ma pozytywnych rezultatów do tego doszedł ból brzucha . Czy to normalne że jeszcze leki nie pomagają. A ból się nasila przy pochylaniu.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego leczenie.