Leczenie PTSD a stosowanie Aknenorminu

Witam :) od około 2 lat lecze PTSD po spozyciu marihuany. Wydaje mi się, że jestem już zdrowa, ale miewam skojarzenia i myśli na ten temat. Lęki były ostre. Nigdy nie diagnozowalam choroby. Pytanie : czy mogę zacząć przyjmować lek aknenormin?

Witam!
Ze względu na skutki uboczne leku, w żadnym wypadku nie wolno leku przyjmować samemu. Można to zrobić jedynie pod kontrolą lekarza specjalisty. Najlepiej zgłosić się do dermatologa, który pewnie zleci dodatkowe badania. Pozdrawiam, J.Pluta

Dzień dobry, powinna pani przede wszystkim omówić przyjmowanie tego leku z lekarzem psychiatrą, przeprowadzi wywiad na temat pani stanu zdrowia, sprawdzi czy przyjmuje pani inne leki i zaleci dawkowanie. Pozdrawiam.