Leki uspokajające przy tachykardii

Przez dwa tygodnie dokuczało mi przyśpieszone bicie serca (przewlekłe) z okresami mocniejszego bicia. Od 2 lat leczę się na nerwicę lekiem Pramolan, który najwidoczniej przestał działać. Trafiłam na pogotowie z wysokim pulsem 130 (ekg) . Lekarka w rozpoznaniu wypisała tachykardia; nie określona i przepisała Concor Cor 2,5 mg po którym dostałam duszności i silnych osłabień, nie toleruje tego leku. Czy możliwe jest stosowanie na tachykardię leków uspokajających jeśli serce jest zdrowe?

Dzień dobry,

Metodą z wyboru (podstawową) w leczeniu nerwicy jest psychoterapia, którą może Pani podjąć w formie ambulatoryjnej (Poradnia Leczenia Nerwic, prywatnie) bądź rozważyć leczenie na oddziale szpitalnym, w którym stosowana jest psychoterapia.