Nadady wściekłości i rozdrażnienie

Gdzie moge uzyskac psychoterapie online?mieszkam za granica,stopien znajomosci jezyka nie pozwala mi na terapie na miejscu,pl specjalistow tez w poblizu nie ma.od dwoch lat nie moge spac,rano jestem niewyspana,rozdrazniona,mam czeste napasy wscieklosci podczas ktorych wrzeszcze na dzieci,pozniej placze,mam czeste bole brzucha(specjalisci nic nie stwierdzili),jestem rozdrazniona,niezadowolona,coraz czesciej nienawidze wlasnego zycia i bliskich,nie chce taka byc.czasem jest dobrze,ale na krotko

Dzień dobry,

Nie polecam takiej formy, może to służyć jako "porada" ale nie leczenie terapeutyczne sensu stricte.
Inną możliwością leczenia jest skorzystanie z pomocy lekarza psychiatry, który po 1) zdiagnozuje Pani dolegliwości, a po 2 ) zaproponuje odpowiednią farmakoterapię. Taka wizyta nie wymaga dużej znajomości języka, a w ostateczności - być może ma Pani możliwość poprosić kogoś z otoczenia kto będzie pełnił rolę tłumacza na wizycie (może ktoś z personelu szpitala/poradni ?).