Narośl na kości palca u stopy

Witam mam narośl kościu na kciuku u stopy z tego co się dowiedziałem , jest możliwośc jakiegoś leczenia tego ? gram w piłkę i bardzo mi to ostatnio zaczęło przeszkadzać , na rentgenie doktor stwierdził że wszystko jest w normie , ale ja szukam konkretnego lekarza który stwierdzi co jest nie tak i pomoże w zwalczaniu problemu Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

ptoszę koniecznie udac się do lekarza ortopedy, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.