Nastawienie kończyny po złamaniu kości ręki

Wczoraj synek 5lat 8 miesiecy złamał rękę miedzy łokciem a nadgarstkiem 2 kości. Miał nastawione kości po znieczuleniu dożylnym, i założony grubo gips. Reka dalej w gipsie ma uskok w miejscu złamania. Czy to normalne, czy po złozeniu nie powinna być prosta. B proszę o pomoc. Gdzie do jakiego lekarza w W-wie czy okolicy sie udać na NFZ. Jesteśmy w szpitalu w Siedlcach. Martwię się o jego rączkę, czy dobrze złożyli, skoro dalej jest uskok. Proszę o odp na mail: slonko39@op.pl

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez oceny zdjęcia nie ma możliwości stwierdzenia prawidłowości repozycji. W razie wątpliwości proszę zasięgnąć opinii innego ortopedy. Wszelkie wątpliwości należy wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.