Nerki o prawidłowej wielkości, bez cech zastoju i o prawidłowym zróżnicowaniu korowo-rdzeniowym

Miałam usg jamy brzusznej i mam pytanie czy powinnam się martwić nerki o prawidłowej wielkości ,bez cech zastoju ,o prawidłowym zróżnicowaniu korowo-rdzeniowym. W kielichu górnym lewej nerki złóg o średnicy 4 mm I właśnie martwi mnie ten złóg czy to jest kamień i jak mogę się go pozbyć . Czy to prawda że wypicie codziennie pół szklanki piwa będzie działało leczniczo . Bardzo proszę o odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Opisano niewielki ka ien, który najprawdopodobniej wydali Pan sam z moczem, sugeruję przyjmować większa ilość płynów - najlepiej wody, co do piwa nie sa to naukowo potwierdzone metody.
Pozdrawiam