Niekontrolowane oddawanie moczu w sytuacjach stresowych

Dzień dobry. Mam 26 lat i duży problem jak dla mężczyzny. Otóż zostałem zaatakowany na stacji benzynowej przez pijanego człowieka uderzył mnie i w chwili gdy zaczeliśmy się szarpać ja się zwyczajnie zesikałem. W takich sytuacjach bo już parę takich miałem w wyniku zagrożenia mój organizm reaguje automatycznie w ten sposób. Nie potrafię tego powstrzymać. Dziwne uczucie w brzuchy i niekontrolowane wydalenie moczu. Czy jest to problem psychologiczny? Jak temu zapobiec, jak to leczyć?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry,

Proszę udać się do psychoterapeuty na konsultację, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.