Niepokojące zachowanie córki po przebywaniu z partnerem matki

Od kąt mam nowego partnera to moja 11-letnia córcia zamknęła się w sobie całymi dniami siedzi w swoim pokoju . Pracóję w ochronie i często zostawiam córkę z partnerem w domu na 3,4 godz. Zawsze po powrocie moja córka płacze i jak wychodzę to zachowuje się całkiem inaczej .płacze mówi żebym z nim mnie nie zostawiała a potem jak przychodzę siedzi w swoim pokoju zamyka się na klucz i w ogóle się nie . I tak jest zawsze , boję się że on ją krzwdzi

Witam. Byc może dobrze pani czuje. Trzeba to sprawdzić. Można zaprowadzić córkę do psychologa, może otworzy się przed obcą osobą. I można porozmawiać z partnerem, zobaczyc jak zareaguje.
Magdalena Brabec

Dzień dobry. Proszę się udać z córką na wizytę do psychologa (najlepiej w poradni) aby ten najpierw sam przeprowadził wywiad, a następnie porozmawiał z Panią. To ważne aby wyjaśnić co się rzeczywiście dzieje. Proponuję również porozmawiać z partnerem i skonfrontować go z tym co mówi córka. Nie wiadomo jaka jest przyczyna tego, że córka skarży się na partnera, oraz jakiego rodzaju w jej mniemaniu krzywdy doznaje? Proszę to jednak niezwłocznie wyjaśnić. Pozdrawiam.