Niewielka ilość wolnego płynu w torebce stawu skokowego górnego bez istotnego obrzęku maziówki

Proszę o interpretację wyników usg Niewielka ilość wolnego płynu w torebce stawu skokowego górnego bez istotnego obrzęku maziówki.Obrzęk i pogrubienie na poziomie troczka ścięgien dla mm strzałkowych z towarzyszącym wtórnym procesem waskularyzacji naczyniowej.Również obrzęk i pogrubienie toczka.Wokół tych elementów niewielkie ilości wolnego płynu wysiękowego który przemieszcza się w kierunku przyczepów dystalnych. po stronie przyśrodkowej niewielkie ilości wolnego płynu powierzchni ścięgien zgin

Piotr Pilarski

Niewielkie zmiany zwyrodnieniowe stawu.

Pozdrawiam.