Nitkowate plamienia ze skrzepami krwi u 34-latki
Witam. W zeszłym roku w kwietniu miałam robioną cytologię i usg dopochwowe. Wszystko było dobrze. Ale mniej więcej od maja pojawiły się niewielkie plamienia,"nitkowate" (trwało to do teraz z mniejszym lub większym nasileniem). W październiku miałam ponowne usg dopoch. i lekarz powiedział, że wszystko jest ok.Ostatnią miesiączkę miałam 22stycznia i od dni płodnych mam coraz silniejsze plamienia, ze skrzepami krwi.Okresu jeszcze nie dostałam.Co to może oznaczać?Mam 34 lata.Miesiączkuję regularnie.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane nieprawidłowości mogą być spowodowane wahaniem poziomu hormonów. Nie można wykluczyć zmian w obrębie narządów układu rozrodczego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.