O czym może świadczyć opuchlizna i ból kolana po nartach?

Dzień dobry. Podczas jazdy na nartach miałem wypadek i niefortunnie nie odpiela mi się narta. Spuchla mi wewnętrzna strona kolana. Odczuwam w tym miejscu również ból przy zginaniu i prostowaniu nogi. Czy może to być tylko naderwanie czy raczej coś poważniejszego?

Możliwe, że uszkodzenie nie jest poważne i wtedy problem zniknie w ciągu 1-2 tyg. W tym czasie nie należy skakać, biegać ani nadmiernie obciążać nogi. Można chodzić, ale powoli. Jeśli problem nie wycofa się to konieczna będzie konsultacja ortopedy lub fizjoterapeuty.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki