O czym może świadczyć uczucie "rozciągania" mięśni w udach?

Witam, od wczoraj towarzyszy mi dziwne uczucie ,,rozciągania” mięśni, głównie w udach, łydkach, dolna cześć kręgosłupa. Jest to takie uczucie jak przy ćwiczeniach rozciągających z tym ze mintowarsyszy to praktycznie w każdej pozycji, jedynie jak chodzę nie ma tego uczucia. Aktualnie jestem na wakacjach, gdzie jest bardzo gorąco a pije dosyć mało, zastanawiałam się czy nie może być spowodowane tym?

Musi Pani kontrolować ilość płynów, może być to wynik odwodnienia lub braku mikroelementów. Skurcze i nadmierne napięcie mięśni może być tego objawem. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki