O czym świadczy piekący ból lędźwi po jednej stronie?

Dzien dobry ,mam 35 lat,mezczyzna,od kilku dni-tygodnia boli mnie z lewej strony w ledzwiach. Bol nasila sie przy dotykaniu i naciskaniu tego miejsca,jest silny ,rozlany,moze piekacy? Nie jest jednak bardzo silny i nie wzmaga sie w nocy,choc nigdy zupelnie nie ustepuje. Czy to moze byc rak kosci? Do jakiego lekarza powinienem sie zglosic i jakie badania zrobic? Dziekuje i pozdrawiam

Do pełnej konsultacji, neurologicznej, lekarskiej Jaki stan ogólny, tryb życia, Jakie obciążenia zdrowotne, waga; aktywnośc? Jaki stan kregosłupa ?? inne schorzenia ??/
Pozdrawiam