Obraz przed moimi oczami zmienia położenie

Jest to coś podobne do odbicia lustrzanego, lecz nie do końca' wyobraze sobię lub przejdę przez dane miejsce a obraz przed moimi oczyma ulega zmanie.wszystko jest na swoim miejscu, ale jakby w całkiem innym polożeniu, tak jakby wszystko przewrocilo sie o 180°, ale nadal było tym samym miejscm,rzeczą. W dziecinstwie było to czeste im staje sie starsza, im czesciej to unikam tym rzadziej się to pojawia,lecz zawsze jest. Szukam odpowiedzi. Chciałabym to głebiej opisać.
ponad rok temu

Witam serdecznie, Na podstawie Twojego opisu trudno jest osądzić jakie podłoże mają problemy, które przedstawiłaś. Moim zdaniem na początku powinnaś skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu i okulistą. W razie konieczności ci specjaliści skierują Cię na dodatkowe badania lub do innych specjalistów. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Bazując na Pani opisie symptomatycznym, sugerowałabym kontrolną diagnostykę
neurologiczną i okulistyczną.

Z przesłaniem wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com