Obrzęk po synowektomii śródręcza

Dzień dobry.5 tygodni temu miałam synowektomię śródręcza.Rana dobrze się goi ,zaczynam ćwiczyć dłoń.Męczy mnie tylko obrzęg tego miejsca,w jaki sposób mogę zmniejszyć dolegliwośc i jak długo może ona się utrzymywac.Czy powinnan udać sie do lekarza aby zobaczył rekę.Proszę o odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli jest to już 5 tydzień warto zgłosić się do lekarza.