Odbarczenie kanału kręgowego a powrót do pracy

Mam 35 lat 11. 12.2014 roku oper. leczenie fenestracja L5/S1 po stronie lewej i odbarczenie kanału kręgowego z masywnej przepukliny jądra miażdżystego. W połowie marca muszę wracać do pracy fiz. w zakł.produkcyjnym,nie wrócę to nieprzedłuża umowy bo mam do końca 03.2015, i mam dylemat czy po takim krótkim czasie moge wrócić do pracy, wiadomo neurolog mówi że najlepiej pół roku minimum na zwolnieniu i praca "biurowa" tylko życie brutalne, czy to nie za duże będzie obciążenie po 3 m. od operacji ?

Raczej za duże, ale najlepiej jeszcze w tej kwestii powinien wypowiedzieć się neurochirurg (dobrze by było ten, który wykonywał zabieg).