Oddalenie się przyjaciółki - co robić?

Witam, Mam bardzo dobrą przyjaciółkę, mogę powiedzieć, że najlepszą. Znamy się już blisko 5 lat i zawsze byłyśmy bardzo blisko ze sobą. Dzieliłyśmy się wszystkimi dekretami, tajemnicami..Jednak od jakiegoś roku nasza relacja zaczęła się psuć i coraz częściej dochodziło między nami do kłótni, nieporozumień, sprzeczek. Ostatnio mam wrażenie, że wszystko przybiera na sile, a ona zaczyna się coraz bardziej odsuwać, a od paru dni nasz kontakt jest..praktycznie zerowy. Kiedy jednak pytam o to, dlaczego tak się dzieje i zapewniam, że mi zależy na niej i normalnym kontakcie z nią, ona odpowiada, że przecież jest wszystko normalnie, ale to nieprawda. Co mam robić? Zależy mi bardzo na tej przyjaźni, ale mam wrażenie, że tylko mi. Tęsknię za nią i brakuje mi jej..

Dobry wieczór,
warto usiąść i szczerze porozmawiać co tak naprawę się wydarzyło, znaleźć powód takiego zachowania, może ktoś otoczenia powiedział plotkę która zaważyła na waszej przyjaźni. Szczera rozmowa oczyści atmosferę i rozwieje wszelkie nieporozumienia. Powodzenia!!