Omamy po kontakcie z substancją chemiczną

Bedac a Angli na plazy przypadkowo w moje rece dostala sie substancja chemiczna wywolujaca podobne zachowanie jak marihuana tzw dopalacze nie wielka ilosc wywolala umnie euforie niestety krotkotrfała poczym zmienila sie w rozmowe z samym soba , po chwili zaczelem uciekac przed fala tsunami ostatnio duzo rozmyslam czesto wydaje mi sie jak bym rozmawial z samym soba , wydaje mi sie ze rozmawiam z kolegami przez mysli ale to nie jest prawda czy dzieje sie z moim umyslem cos nie dobrego ?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jestem w stanie udzielić fachowej informacji gdyż nie wiem z czym dokładnie miała Pani miała styczność. Objawy jakie Pani zgłasza mogą sugerować iż są to działania niepożądane ''narkotyku''. Warto w tej kwestii skonsultować się z psychiatrą.