Operacja kręgosłupa a powrót do pracy

Witam,jestem 2tygodnie po operacji kręgosłupa lędzwiowego.Fenestracja L3 L4,stabilizacja międzykolczasta L3 L4 przy uzyciu In Swing nr10.Chciałabym się dowiedziec kiedy mogę zacząć siadac i kiedy mogę podjąć rehabilitację.Pracuje jako motornicza chciałabym się dowiedzieć po jakim czasie mam szanse wrócić do pracy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest odpowiednia rehabilitacja. Czy rehabilitacja była rozpoczęta w czasie hospitalizacji? Sadze ze wszystko Pani w szpitalu wytlumacza. Co do powrotu do pracy konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych.