Operacja usunięcia dysku i nawrót dolegliwości bólowych

Hey, jest niedziela i.nie moge dodzwonic sie do dr ktory mnie operowal... jestem tydzien po operacji usuniecia dysku l5 s1 ktory b.mocno uwieral na nerw i worek oponowy. nie potrzebuje lekow.p.bolowych bo jest ok ale od 3 dni mam bol podobny do tego przed operacja, w posladku oczywiscie nie tak mocny ale jest... i mam.pytanie czy to jest normalne? czy musi minac jakis.czas po operacji zeby nerw sie zregenerowal? nie jest to ciagly bol ale przy pewnych pozycjach, ale martwie sie... Help :(

Aleksander Ropielewski

Bardzo możliwe, że jest to spowodowane uszkodzeniem nerwu i potrzeba będzie kilku tygodni, aby objawy opisywane przez Panią ustąpiły.