Opis RTG kręgosłupa a ból biodra
co oznacza wynik rtg poniewaz wizyte mam dopiero za dwa tygodnie zweżenieprzestrzeni międzykregowych na odcinku L5-s1 oraz wyrównanie lordozy lędżwiowej drobne osteofity na krawędziach trzonówwysokość trzonów zachowana dodam ze boli mnie troszkę wyżej na wysokości mniej więcej nerek iboli teżbok lecz badania wykluczyły nerki iworeczek żółciowy jak również trzustkę ból ustepuje po odpoczynku często boli mnie też w biodrze w miejscu gdzie łaczy się noga z biodrem nie wiem od czego ten ciągły ból

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
ból może wynikać z ucisku na korzenie nerwów rdzeniowych. Wskazana jest wizyta u neurologa.
Pozdrawiam.