Opis RTG zatok u 10-letniego dziecka

Witam, opis RTG zatok dziecka 10 letniego: całkowite zacienienie prawej zatoki szczękowej oraz częściowej lewej. Podejrzenie pogrubienia przyściennych tkanek miękkich zatok czołowych. Co mam zrobić?

San opisuję rtg zatok. nie odpowiem, nie znam całej historii choroby dziecka itd. To duży problem w tym wieku. Potrzebny mi obszerny wywiad i osobiste badanie dziecka. pisz zawsze gdzie mieszkasz.