Opis zdjęcia RTG i silne bóle kręgosłupa

Witam serdecznie -mam pytanie i prosze o pomoc w odpowiedzi. opis zdjęcia RTG; Lordoza zniesiona z zaznaczonym kifotycznym zagięciem na poziomie C5/C6. Zmiany zwyrodnieniowe w stawach unkowertebralnychC5/C6. Skrzywienie boczne prawostronne z zaznaczoną rotacją. Niespojenie łuku Sl. proszę o odpowiedz na mój wynik i odpisać mi co mi jest i co mnie czeka mam silne bóle a do lekarza musze czekać w kolejce mam 40lat .pozdrawiam ...;)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik badania wskazuje na liczne nieprawidłowości, w tym skrzywienie kręgosłupa, cechy choroby zwyrodnieniowej oraz wadę wrodzoną jaką jest niespojenie łuku S1. By interpretacja była wiarygodna, wynik powinien zostać oceniony w oparciu o szczegółowe dane kliniczne - proszę zatem cierpliwie poczekać na wizytę.