Opis zdjęcia rtg kręgosłupa u 35-latka
Dzień dobry. Oto opis mojego RTG kręgosłupa: Skolioza prawostronna kręgosłupa piersiowego ze zniesieniem jego kifozy i rotacją kręgów w prawo. Przestrzenie międzykręgowe niezwężone. Proszę o krótką interpretację.Domyślam się, że wskazana jest rehabilitacja. Mężczyzna, lat 35.

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Opisano boczne skrzywienie kręgosłupa oraz zniesienie fizjologicznego wygięcia kręgosłupa w odcinku piersiowym. Sugeruję wizytę w Poradni Rehabilitacyjnej.
Pozdrawiam