Opuchlizna jajników a owulacja
Witam! Miesiąc temu kochałam się z partnerem. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą. Wg obliczeń były to dni płodne. Następnego dnia udałam się do ginekologa, miałam robione USG i lekarz powiedział, że jajniki są spuchnięte, ale raczej nie doszło jeszcze do owulacji. Mimo to dostałam receptę na antykoncepcję awaryjną. Lek zażyłam 19 godzin po stosunku. Przez dwa tygodnie byłam senna, wzrósł mi apetyt. Od dwóch tygodni nie mam okresu i od wczoraj bolą mnie piersi. Czy to możliwe, że mogę być w ciąży?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Ryzyko ciąży jest naprawdę znikome. W celu jej wykluczenia/potwierdzenia sugeruję jednak wykonać test ciążowy.