Opuchlizna nóg przy ćwiczeniach fizycznych

Witam.Jestem kobietą, 22 lat, 168cm wzrostu o wadze 60kg. Od roku ćwiczę na siłowni cztery razy w tygodniu. Miewam taki problem, nie miałam regularnej miesiączki obecnie okres zatrzymał mi się na 4 miesiące. Od jakiegoś miesiąca zaobserwowałam zmiany w swoim ciele, puchną mi nogi. Zrobiłam badania na tarczycę, usg nerek, morfologia-wszystko wyszło dobrze poza mocznikiem,którego dopuszczalny próg to 50,00 a ja miałam 50,09.Obecnie czekam na wizytę do ginekologa. Czy zrobić jeszcze jakieś badania?

Lek. Katarzyna Szymczak

Zatrzymanie okresu może być skutkiem zbyt intensywnego treningu. Radzę wykonać jeszcze badanie poziomu kreatyninu, potasu i sodu oraz test ciążowy.
Pozdrawiam