Osteofity na przednich i bocznych powierzchniach oraz skrzywienie boczne kręgosłupa
witam mam pytanie bo mam niewielkie osetofity na przednich i bocznych powierzchniach ,skrzywienie boczne w prawo kregoslupa i robi mi sie stywna nogab prawa i bol mocny mam czy to moze sie poglebiac a tomograf kregoslupa mam 7 listopada a pracuje w sklepie w markecie towar rozkladam.wiola

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem choroby zwyrodnieniowej i jak najbardziej mogą się pogłębiać. Sugeruję wykonać badania obrazowe zgodnie z planem.