Pęcherzy ciążowy bez zarodka

Mam dylemat a mianowicie jestem w ciąży. Ostatnia miesiączka 10.05 cykle srednio 29 dniowe. Wczoraj byłam potwierdzić ciążę u ginekologa. Na usg bylo widac pęcherzy ciążowy bez zarodka.kazala mi przyjść za tydzien powtórzyć usg. Dodatkowo zapisala mi tabletki acesan 1x dziennie i dyphaston w razie jakiegoś brudzenia,plemienia. Martwię sie bo rok temu w kwietniu poronilam w okolo 7 tyg. Dodam jeszcze ze wyluczyla mi dzien porodu na 14 luty a z USG wychodzi 23 luty.

Nie ma innego sposobu tylko trzeba stosować się do zaleceń ginekologa prowadzącego. Jeśli za tydzień nadal będzie pusty pęcherzyk ciążowy w USG to prawdopodobieństwo rozwoju płodu będzie znikome.