Pęknięcie kości a konieczność założenia gipsu

Witam 13.07 miałam wypadek w pracy, dzień później po zrobieniu zdjęcia ortopeda stwierdził, że między 4 a 5 palcem jest pęknięcie kości. Założono mi szynę gipsową mimo tego noga strasznie boli. Mam następną wizytę 31.07 czy jest możliwość że nadal będę miała nogę w gipsie ?? Jeśli nie to po jakim czasie mogę wrócę do pracy ??

Aleksander Ropielewski

Bez oceny pęknięcia w badaniu RTG nie jestem w stanie stwierdzić jakie jest rokowanie. Zarówno utrzymanie usztywnienia jak i jego zdjęcie są możliwe.