Podejrzenie nerwicy żołądka przy bólach brzucha w ciągu dnia

Dzien dobry Mam pytanie od 4lat boli mnie brzuch ,chodze do roznych lekarzy .Mam zrobione 2razy gastroskopie 3razy usg i biore juz chyba z 8radzajow lekow i nic niepomaga.Lekarze rozkladaja rece niewiem czy to jest netwica.Bol zelodka jest w ciagu dnia .Prosze o jakos pomoc

Doradzałbym wizytę u doświadczonego gastroenterologa lub chirurga przewodu pokarmowego. W Pana sytuacji bez osobistego badania pacjenta i zapoznania się z dokumentacja lekarską niewiele można zrobic.