Podejrzenie problemu z krzepliwością krwi

Witam.Mam chyba problem z krzepliwośćią krwi. Występował u mnie bul pod łydkami , póżniej miałem napięte mięśnie i ogulnie poczułem zmęczenie mięśni jak po wysiłku. po jakimś czasie następował ból w okolicy mostka i problemy z oddychaniem. oddech sie ustabilizował ale lekki zmęczenie mięśni trwa około jeden dzień. Nie wiem czy się to tyczy diety bogatej w witaminę k czy która być może powoduje powstawanie zakrzepicy czy jakiś inny czynnik. z góry dziękuje za udzielenie odpowiedzi. pzdr Olaf

Renata GrzechociĹska

Objawy mogą sugerować występowanie zakrzepicy w postaci zatorowości płucnej. Proponuję wykonać koagulogram wraz z poziomem D-dimerów oraz udać się do lekarza.