Podejrzenie włókniaka niekostniejącego w kolanie
Witam. Jakiś czas temu byłam u ortopedy bo strasznie bolało mnie kolano, lekarz zrobił mi zdj.rtg a w opisie napisał podejrzenie włókniaka niekostniejącego... Co to jest i czy mam się martwić ?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
73 poziom zaufania
Włókniak niekostniejący jest łagodnym nowotworem występującym u młodych ludzi. Jeżeli diagnoza sie potwierdzi lekarz najprawdopodobnie skieruje Panią na jego wycięcie.