Podrażnienie i zaczerwienienie okolic intymnych po depilacji

Prosze o pilna odpowiedz. Często po depilacji okolic intymnych mam podrażniona i zaczerwieniona skore, dlatego smaruje Sudocremem co bardzo mi pomaga. Jednak zacżelam sie zastanawiać czy ten krem nie uszkadza lateksowych prezerwatyw? Korzystamy z partnerem z tej metody antykoncepcji i przyznam ze zaczęłam sie tym martwić. Bardzo prosze o odp. Chciałam tez zapytać czy leki Furaginum i Furaginum teva to to samo? Lekarz zapisał mi Furaginum a w aptece dostałam Furaginum teva i nie wiem czy to blad?

Aleksander Ropielewski

Nie są dostępne informacje o wpływie sudocremu na prezerwatywy lateksowe dlatego nie odpowiem na Pani pytanie. Furaginum i Furaginum teva zawierają ten sam składnik aktywny.