Postępowanie po operacji gruczolaka wstępnicy

Witam Jestem 9 m-cy po operacji i dzięki Bogu, (również lekarzy) i czuję się dobrze. Nie wiem, co mi wolno, coNie wolno spożywać. oraz czy mogę - np. wykonywać prace na swojej działce? Bardzo proszę o możliwie wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie gerty ROZPOZNANIE Gruczolak wstępnicy C18.2

W chwili obecnej praktycznie ma ma Pan jakichkolwiek przeciwwskazań do czegokolwiek (co do jakiś ograniczeń decyzję jednak powinien podejmować prowadzący onkolog, który dokładnie zna historię Pana choroby i obecny stan ogólny). Nie ma też ewidentnej diety byle nie powodowała zaparć. Delikatna praca w ogrodzie bez ograniczeń.