Praca po pęknięciu kręgów podczas upadku

Witam piec tygodni temu uleglem wypadkowi w pracy, doznałem pęknięcia czterech kręgów t8,tyle dowiedziałem się od lekarza,czy po zakończeniu leczenia będę mógł wykonywać ciężką pracę na budowie i czy w przyszłości bule niepowruca,czy to jet uraz który będzie sprawiał problemy do końca życia?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powrót do pracy będzie uzależniony od stanu klinicznego oraz wyników badań dodatkowych. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.

jesli ma pan rozpoznanie pekniecia 4 kręgów(co wystepuje bb rzadko) to musi Pan nosic gorset jewetta przez okolo 3 mce.Proponuje dokladnie zobaczyć jakie ma pan rozpoznanie bo napisał pan 4 kregi a wskazał tylko TH8