Problem z tożsamością narodową

Zdarza mi się mieć problem z tożsamością. Mam tu na myśli tożsamości narodową. Mieszkam w Polsce, ale pochodzę z jednej z grup etnicznych. Ciężko mi czasami pogodzić oba środowiska i poczuć się nich swobodnie. Czy coś można na to zaradzić?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Mam mało danych...

Warto byłoby rozważyć wsparcie psychologiczne/psychoterapeutyczne, które byłoby dla Pani pomocne w poczuciu się swobodnie.

Zapraszam serdecznie do konsultacji online (via Skype).

Z życzeniami dla Pani radości oraz powodzenia,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605