Problemy z dolnym odcinkiem kręgosłupa
Witam.Mam 47l i od zawsze uprawiam regularnie sport 3-4/tyg. W maju przerwałem treningu ze względu na ból dołu kręgosłupa .Po RTG i MR zdiagnozowano lordozę,zwyrodnienia krążków,przewężenie otworów,konflikt z korzeniami,przepuklinę krążka,tendencję do spondylolistezy,retrolistezę i i sklerotyzację podchrzęstną w stawach (wszystko dot. L2/4/5 i L5/S1.Po 3 m-cach codziennych, rzetelnych ćwiczeń zaleconych przez rehabilitanta 15s zabawa z psem zakończyła się wizytą u kręgarza,masażysty.Co dalej ???

MĘŻCZYZNA, 47 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam serdecznie,
Sugeruję udać się do lekarza neurologa wraz z wszystkimi wynikami badań w celu konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.